امروز: پنج شنبه 1399/01/14
Skip Navigation Linksداده پردازی سورن > طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

تصمیم داشتن یک وب سایت همانند تصمیم برای راه اندازی یک دفتر کار می باشد. دفتر کار مجازی (وب سایت) تفاوتهای بسیاری با دفتر کار حقیقی دارد، ولی از بسیاری جهات شبیه به هم هستند !!

داده پردازی سورن از لحظه دریافت نیاز مشتریان خود با ارائه مشاوره های مختلف در زمینه طراحی وب سایت ، بازاریابی اینترنتی ، تجارت الکترونیکی وسایر موارد مربوط به طراحی وب سایت در کنار شما خواهد بود .
موفقیت داده پردازی سورن در گرو موفقیت وب سایت شما در تحول کسب و کار شما خواهد بود.لذا آماده ایم با امکانات فنی، دانش روز و تجربه چندین ساله در خدمت شما باشیم و وب سایت شما را مطابق نیاز شما با حداقل هزینه طراحی و پشتیبانی نماییم.

و همچنین داده پردازی سورن با طراحی سایت و بهینه سازی وب بیش از 50 شرکت ، سازمان و موسسه ، پیشرو در ارائه خدمات وب به واحدهای تولیدی صنعتی، شرکت های خصوصی بازرگانی، سازمانها و نهادهای دولتی مردمی و دانشگاه ها و موسسات آموزشی می باشد.
استفاده از آخرین تكنیک های روز در طراحی و بهینه سازی سایت، دارا بودن سرورهای اختصاصی در کانادا و ایران، طراحی پرتال فوق العاده قدرتمند اما خوشدست سیستم مدیریت محتوا و پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان خود، از مزایای پورتال سورن نسبت به بقیه شركتهای طراحی سایت می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 05118591983 - 05118481494  و یا از طریق پست الکترونیک  sorrendp@gmail.comتماس حاصل فرمائید

Skip Navigation Links.
موسسه خیریه حمایت از کودکان فلج مغزی سگال